Glocan i Dorken na konferencji 17.06.2021

czerwiec 17

Internet

Glocal i partenr naszego projektu firma Dorken Membranes wystąpią 17.06.2021 na Engineering Sciences &Bussines 2021 – Konferencji w Ramach Współpracy Nauk Inżynieryjnych i Biznesu- ENGSCI&BIZ2021 zorganizowanej przez Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej w ramach obchodów 70lecia Wydziału.
Konferencja odbędzie się w formie zdalnej. Zapraszamy do rejestracji na stronie Engineering Sciences & Business 2021 (pb.edu.pl)