Program Erasmus w ETSEM-UPM i GLOCAL Project

08-10-2020
Jeden z najciekawszych międzynarodowych programów wymiany studentów w Europie, Erasmus+, zostanie zaprezentowany na tej konferencji w Wyższej Szkole Technicznej Budownictwa Politechniki w Madrycie (UPM), w tym nowy projekt Erasmus + „GLOCAL – Innovation future engineers’ training for contemporary city’s problems”, a także jedno z powiązanych badań naukowych na temat „Techniki rysowania: od rysunku ręcznego do programów komputerowych … druk 3D”, z wprowadzeniem do prezentacji projektów architektonicznych i inżynierskich, w których działania będą prowadzone różnymi metodami wykorzystującymi ręczne techniki graficznego przedstawienia (kredki, akwarele…) oraz z drukarkami 3D.

ERASMUS ETSEM