E-learning w Białymstoku

08-03-2020
Szkolenie

Pierwsze szkolenie dla kadry projektu GLOCAL miało miejsce w dniach 2-6.03.2020 w Białymstoku. Uczestniczyło w nim 17 osób (Klaipedos Valstybine Kolegija – 4 osoby, Universidad Politecnica de Madrid – 3 osoby i Politechnika Białostocka- 10 osób). W czasie szkolenia uczestnicy podwyższali i poszerzali swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wykorzystywania narzędzi e-learningowych i przygotowywania materiałów do kształcenia w formie e-learningu.

Zajęcia prowadzone przez Marka Baina z MrCertified.eu odbywały się w Centrum Zdalnego Kształcenia Politechniki Białostockiej.

Dodatkowo uczestnicy szkolenia spotkali się z władzami i kadrą akademicką Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku oraz Politechniki Białostockiej, odwiedzili laboratoria i pracownie specjalistyczne WBiNS oraz Bibliotekę PB. Ponad to nauczyciele spotkali się z reprezentantami firmy FPP Enviro sp. z o.o. zajmującej się projektowaniem i produkcją zielonych przystanków do przestrzeni publicznej miast.  Po zajęciach uczestnicy szkolenia mieli możliwość zwiedzania Białegostoku oraz uczestniczenia w prywatnych spotkaniach z białostockimi nauczycielami, co mamy nadzieję wpłynie na pogłębienie więzi pomiędzy nimi i korzystnie zaowocuje w dalszej współpracy dydaktycznej i naukowej.

C1 Final Preliminary Agenda Staff Training C1 (207 KB)