Glocal w WEBINAR FRSE

18-09-2020
frse

Glocal został zaprezentowany w czasie “ Webinarium informacyjnego o projektach Partnerstw strategicznych dla szkolnictwa wyższego – dodatkowy konkurs wniosków 2020” zorganizowanego przez  Fundację Rozwoju Sytemu Edukacji (FRSE), 17.09.2020.

Zapraszamy do obejrzenia sesji II webinaru i prezentacji na temat „Jak można wykorzystać projekty typu Partnerstwa strategiczne do przygotowania uczelni do kształcenia zdalnego?”. Przykład Partnerstwa strategicznego w szkolnictwie wyższym – projekt Glocal- innowacyjne kształcenie przyszłych inżynierów odpowiadające na problemy współczesnych miast, dr hab. inż. Dorota Krawczyk, dr Dorota Gawryluk, Politechnika Białostocka” (od 5 minuty:)