Szkolenie dla kadry Glocal w Kłajpedzie (C3)

26-09-2021
Szkolenie w Kłajpedzie

Trzecie szkolenie (C3) dla kadry projektu GLOCAL odbyło się w dniach 20-24.09.2021 w Kłajpedzie (Klaipeda State University of Applied Sciences, Bijūnų str. 10, Klaipeda, Lithuania). Uczestniczyło w nim 18 osób (Politechnika Białostocka – 4 osoby, Universidat Politecnica de Madrid – 4 osoby i Klaipeda State University of Applied Sciences – 10 osób).

W czasie szkolenia uczestnicy poszerzali swoją wiedzę oraz podwyższali umiejętności w zakresie nowych metodologii oraz wykorzystania innowacyjnych technologii w procesie kształcenia. Zajęcia prowadzili Andrejs Veliks, CEO i Edijs Fridmanis (A-GEO, Latvia), Estela Dauksiene (VMU, Institute of Innovative Studies, Kaunas, Lithuania) i Marija Buivydiene (Klaipėda City Municipality).

Dodatkowo uczestnicy szkolenia spotkali się kadrą akademicką KVK oraz przedstawicielami licznych uczelni biorących udział w „15th International Week at KVK”, odwiedzili pracownie specjalistyczne, w których zaplanowane są zajęcia szkoły letniej GLOCAL. Intensywnemu harmonogramowi szkolenia towarzyszył także atrakcyjny program dodatkowy tj. zwiedzanie Kłajpedy, Silute, Pałangi, poznawanie historii, tradycji i kultury litewskiej oraz spotkania prywatne, które miały na celu zacieśnienie kontaktów interpersonalnych oraz naukowych pomiędzy uczestnikami szkolenia.

Final Agenda C3 (665 KB)