Międzynarodowa Konferencja ISMO (E2)

31-05-2022
ISMO

26.05.2022 na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej odbyło się pierwsze z cyklu E2 wydarzenie upowszechniające rezultaty projektu Glocal .

Wydarzenie odbyło się w ramach XIth International Scientifis Conference ISMO 2022   w auli C i hallu głównym budynku InnEcoTech,  WBiNŚ, ul. Wiejska 45e, Białystok.
W wydarzeniu wzięli udział polscy i zagraniczni naukowcy.  Uczestnicy otrzymali linki do bezpłatnego pobrania książek stanowiących rezultaty projektu Glocal (O1, O2).

Promowane było hasło “GLOCAL – innovative training of future engineers responding to problems of contemporary cities” (Erasmus+ 2019-1-KA203-065654) realised in Białystok, Madrid and Klaipeda”   książki projektu: „Small Technical Dictionary for technical Terms for English-Polish-Spanis-Lithuanian Languages” (O1) oraz  „Future of the City” (O2). Studenci uczestniczący w projekcie Glocal przygotowali prezentację o szkole letniej w Białymstoku (04.2022) oraz serię plakatów do sesji posterowej Konferencji. Wydarzenie było skierowane do młodych jak również doświadczonych naukowców z Polski i zagranicy. Uczestnikom wydarzenia został przekazany link do bezpłatnego pobrania książek Glocal.