Glocal 3 Multiplier Event (UPM)

23-11-2022
UPM

17.11.2022 w Madrycie (Hiszpania) na ETSEM-UPM Av. Juan de Herrera, 6, 28040 Madrid, España , Sala de Grados, odbyło się wydarzenie upowszechniające (E4, E5) rezultaty projektu Glocal.

Wydarzenie miało miejsce w ramach 4th BUILDING AND MANAGEMENT INTERNATIONAL CONFERENCE, ESCUELA TÉCNICA SUPERIOR DE EDIFICACIÓN, UPM (SPAIN), INSTITUTO FEDERAL DE PERNAMBUCO (BRAZIL)  (BIMIC 2022) 16-18.11.2022Konferencja była zorganizowana w formule mieszanej: na miejscu i zdalnie.

W konferencji wzięli udział wykładowcy, badacze i studenci z uczelni zagranicznych, a także z hiszpańskich uczelni, firm i producentów materiałów budowlanych.

Goście zostali zapoznani z ideą oraz rezultatami projektu Glocal, Erasmus+. Uczestnicy wydarzenia otrzymali linki do bezpłatnego pobrania książek stanowiących rezultaty projektu Glocal (O1, O2, O3) w celu upowszechniania książek na macierzystych uczelniach, w środowiskach projektantów, inżynierów, producentów, wykonawców.

Final Program BIMIC 2022 (823 KB)